Sponsor onze club met je online aankopen via Sponsorkliks!

Uitslagen
Contact  Links
Vrienden van Sportief
Agenda - selectie

Onderlinge wedstrijden

 

9 december 2016

18.00-21.30 uur

A-sel BB + B-sel BB

10 december 2016

09.00-13.00 uur

JT-OB-MB + B-sel OB

Datum Categorie Tijd

Trainingen Turnhal Rosmalen

 

25 september 2016

 

 

 

11.30-13.00 uur

 

13.00-14.30 uur

 

A-sel OB en MB

 

A-sel BB en B-sel BB

 

20 november 2016

 

 

 

11.30-13.00 uur

 

13.00-14.30 uur

 

A-sel MB en BB

 

A-sel OB en B-sel OB

 

22 januari 2017

 

 

 

11.30-13.00 uur

 

13.00-14.30 uur

 

A-sel OB, MB en JT

 

A-sel BB en B-sel BB

 

14 mei 2017

 

 

 

11.30-13.00 uur

 

13.00-14.30 uur

 

A-sel MB en BB

 

A-sel OB en B-sel OB

 

18 juni 2017

 

 

 

11.30-13.00 uur

 

13.00-14.30 uur

 

A-sel OB en JT

 

A-sel MB en BB

 

Datum Categorie Tijd

Competitie

 

 

 

 

 

05 februari 2017

 

Bovenbouw

Dioscuri 2

 

Oss - 12.30 uur

 

05 februari 2017

 

D2 team

Dioscuri

 

Oss - 15.00 uur

 

11 maart 2017

 

D1 team 1

De Meere 1

 

Boxmeer - 11.30 uur

 

11 maart 2017

 

D1 team 2

De Meere 2

 

Boxmeer - 11.30 uur

 

11 maart 2017

 

D2 team

De Meere

 

Boxmeer - 15.00 uur

 

2 april 2017

 

D2 team

De Meere

 

Oss - 10.00 uur

 

2 april 2017

 

D1 team 2

De Meere 1

 

Oss - 12.30 uur

 

22 april 2017

 

Bovenbouw

De Meere 2

 

Boxmeer - 15.00 uur

 

14 mei 2017

 

D1 team 2

Dioscuri

 

St Oedenrode - 13.00 uur

 

14 mei 2017

 

D2 team

Dioscuri

 

St Oedenrode - 15.00 uur

 

28 mei 2017

 

D1 team 1

De Meere 2

 

Oss - 10.30 uur

 

28 mei 2017

 

Bovenbouw

De Meere 1

 

Oss - 13.00 uur

 

Team

Datum Tegenstander Locatie + tijd

Dioscuri 1

 

17 december 2016

 

Bovenbouw

Oss - 13.30 uur

 

Dioscuri

 

05 februari 2017

 

D1 team 1

Oss - 10.00 uur

 

Regiokampioenschappen KNGU

11-12 februari 2017

 

Voorwedstrijden

Divisie 4 en D1

 

18-19 maart 2017

Voorwedstrijden

Divisie 5-6 en D2

25-26 maart 2017

Voorwedstrijden

Divisie 5 en D3

8-9 april 2017

Regiofinale

Divisie 4-5 en D1-D2

20 mei 2017

Regiofinale

Divisie 6 en D3

21 mei 2017

Districtsfinale

D2-D3

10-11 juni 2017

Toestelfinale

Divisie 4-5-6

24 juni 2017

Districtsfinale

Divisie 4-6

Datum Categorie Wedstrijd